Snapchat Siyah Ekran sorunu

Snapchat Verilerini ve Önbelleğini Temizle
Aslında, bu tür sorunlara büyük ölçüde aşırı önbelleğe alınmış veriler neden olabilir. Bu nedenle, arka plan uygulamalarında depolanan gereksiz verilerin temizlenmesi önemlidir. Önbellek verilerini silme prosedürü aşağıdaki gibidir:

Cihazınızın ayarlarına gidin.
Burada, “Uygulamaları Yönet” seçeneğine tıklayın.
Yüklü uygulamalar listesinde Snapchat uygulamasını bulun ve tıklayın.
Snapchat’e dokunun, uygulamanın ana ayarlarını göreceksiniz. “Depolama Kullanımı” üzerine tıklayın.
Bu seçeneğe tıklamak, uygulama için toplam depolama ve önbellek bilgilerini görüntüler. Önbelleği Temizle’ye basmak, önbelleğe alınmış tüm verileri etkili bir şekilde temizleyecektir.
Snapchat uygulamasını güncelleyin
Ayrıca, uygulamanın eski bir sürümü nedeniyle kullanıcılar Snapchat yüklemesi yaşayabilir; Snapchat uygulamasını güncellemek, uygulamanın performansını artıracak ve kullanıcılara optimizasyonlar, hata düzeltmeleri ve yeni özellikler sağlayacaktır.

Reddit kullanıcıları, uygulamayı kaldırmanızı ve Google Play veya App Store’dan en son sürümü indirmenizi önerir. Hala Snapchat ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bir iPhone’unuz varsa Android cihazınızı veya iOS’unuzu güncellemeniz gerekebilir.

İnternet bağlantınızı kontrol edin.
Wi-Fi ve mobil veri arasında geçiş yaparak bağlantınızı test edin ve geçiş yaptığınızda Snapchat kamera sorununun kendi kendine çözülüp çözülmediğine bakın; Snapchat birinde iyi çalışıyor ancak diğerinde çalışmıyorsa, başka bir servis sağlayıcıya geçmeyi deneyin veya yardım için İnternet servis sağlayıcınıza başvurun.

Cihazınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlayın
Sorunun cihazda olduğuna inandığımız için fabrika ayarlarına sıfırlama akıllıca bir seçimdir. Sorunu çözmek için fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanızı öneririz. Fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce, önemli dosyaların veya tüm telefonun uygun bir yedeğini alın. Yedeklemeden sonra Fabrika Ayarlarına Dönebilirsiniz.

Cihazınızı yükseltin
Akıllı telefonlar ve tabletler düşündüğünüzden daha hızlı bir şekilde eski hale geliyor. Yıllardır piyasada olan veya en son iOS veya Android işletim sistemleriyle uyumlu olmayan bir cihazınız varsa Snapchat sorunlarınızı gidermek için cihazınızı yükseltmeniz gerekebilir.

Çözüm
Bu, siyah ekran sorunları için sorun giderme kılavuzumuzu tamamlıyor. Snapchat kameranız çalışmıyorsa ve Snapchat yükleme ekranı sorunlarıyla karşılaşıyorsa, lütfen cihazınızın müşteri desteği ile iletişime geçin. Cihazınızda telefon şirketi tarafından çözülecek teknik sorunlar olabilir. Bu sorunları ve yeni hataları çözmek de dahil olmak üzere incelememiz gereken çok şey var.