Snapchat Siyah Ekran sorunu nasıl düzeltilir?

Snapchat, kaybolan fotoğraf özelliği ile ünlü çok ünlü bir mesajlaşma uygulamasıdır. O zamandan beri Instagram ve WhatsApp gibi diğer birçok uygulama aynı özelliği benimsedi ve daha büyük bir pazar segmenti yakaladı. Her durumda Snapchat, eğlenceli filtrelerle özçekim yapma seçeneği de sunuyor. Ama ya kamera ekranı kararırsa? İşte tam da bu yüzden buradayız.

Snapchat Siyah Ekranının Nedenleri
Uygulamaya yapılan en son güncellemedeki bir hata, Snapchat’in kamerasının çalışmayı durdurmasına neden oluyor. Snapchat’in destek ekibine göre, “Snapchatters şu anda uygulamayı kullanmakta zorlanıyor.” uzak. Ayrıca takipçilerini konuyu araştırdıkları konusunda uyardılar.

Bu yazı itibariyle, henüz resmi bir karar yok. Bununla birlikte, destek hesabı, bu belirli hata için bir yama henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, bazı kullanıcılar için uygun bir düzeltmenin mevcut olduğunu da kaydetti.

Snapchat Siyah Ekranı Nasıl Onarılır?
Snapchat kamera sorunu çözülene kadar bu adımları sırasıyla takip edin. Bu adımlar, Snapchat’i bir iOS cihazında mı yoksa Android’de mi kullandığınızdan bağımsız olarak gerçekleştirilebilir.

Kamera İznini Kontrol Edin
İPhone’daki siyah Snapchat ekranı sorunu kolayca çözülebilir. iPhone kullanıcıları, siyah bir Snapchat ekranı göründüğünde bu talimatları izlemelidir. Prosedür basittir ve en sevdiğiniz filtre takılıyken yaratıcı bir selfie çekmek için yalnızca birkaç tıklama yeterlidir.

Ayarlar menüsüne gidin.
Listeyi yükleyin ve Snapchat’e tıklayın.
Şimdi yeşil görünmesi için kamera seçeneğine gidin. Yeşil seçeneğin seçili olduğunu, beyaz ise etkin olmadığı anlamına gelir.
Artık Snapchat’i açabilirsiniz ve kamera tamamen çalışır durumda olmalıdır.
Yeni parolanızı yeniden yazın ve onaylayın.
Onaylamak için “Şifreyi Değiştir”e tıklayın.
Artık yeni kimlik bilgilerinizle oturum açabilir ve en sevdiğiniz şarkıların ve Apple Music’te yayınlanan albümlerin çalınması da dahil olmak üzere Apple özelliklerini ve hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz.